Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Przygoda z ogrodnikiem” – spektakl

16 lutego godz. 16:00

| 95zł (parter), 85 zł (balkon)
plakat_B1_2019m

Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora – Norma Fostera, którego sztuki chętnie wystawiane są na polskich scenach. Jest autorem prawdziwych teatralnych hitów, spod jego ręki wyszły m.in. „Premiera”, „Ostra Jazda”, „Old Love”, „Randka w Ciemno na dwie pary” czy „D ł ugi Ł YKend czy Mi ę dzy łó zkami”.

4-19

Opis spektaklu:

Para aktorów – Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym ogrodnik Państwa Dzikich… Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić wzajemną miłość?

Wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada:

Anna Mucha,

Agnieszka Włodarczyk,

Katarzyna Cichopek/Anna Oberc,

Sylwester Maciejewski/Bogdan,

Kalus Artur Krajewski/Bartek Żukowski,

oraz Michał Sitarski

To wszystko powinno Was przyciągnąć bardziej niż wykłady jakiegokolwiek guru od motywacji…

  • Panie i Panowie. Proszę zapiąć pasy i otworzyć umysły, ponieważ doznacie na sobie siły „Metody Dzikich”. Seminarium zmieniające życie. Stworzone po to, żeby osadzić Was na ścieżce emocjonalnego i profesjonalnego sukcesu. A teraz… oto dwoje specjalistów od samorealizacji, którzy będą przewodnikiem po meandrach Waszych osobowości, aż do osiągnięcia celu. Dyrygenci Waszego przebudzenia i nowego początku. Mężczyzna i kobieta, którzy przez siedem burzliwych lat ulepszali życie na całym globie. Powitajmy ich proszę… autorzy poradnika „Sukces, to ciągła praca nad sobą” i najlepiej sprzedającej się ostatnio książki „Dzikość w środku”… oto przed Wami Hal i Cindy Dziki!

4-21

Scenariusz: Norm Foster (Kanada)

Reżyseria i tłumaczenie: Mirosław Połatyński

Kostiumy: Aneta Suskiewicz

Scenografia: Witold Stefaniak

4-29

 

 

Szczegóły

Data:
16 lutego
Czas:
16:00
Koszt:
95zł (parter), 85 zł (balkon)
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Teatr
Teatralna, 1
Grudziądz, 86-300 Polska
Telefon:
56 46 234 76
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

KOMUNIKAT

W związku z przedłużonym zakazem działalności instytucji kulturalnych Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu odwołuje imprezy zaplanowane na najbliższe tygodnie. Nasza instytucja zamknięta będzie do odwołania.

 Czytaj więcej