Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Like fake. Historia, której nie było” – spektakl dla młodzieży

20 listopada 2019 (środa) godz. 09:00

| 10zł
www.kizoa_.com_0001-1024x1024

Reżyseria: Arkadiusz Buszko

Premiera: 2019-09-14

Autor: Tomasz Ogonowski

Teksty piosenek: Tomasz Ogonowski

Obsada: Adrianna JendroszekDominika Mrozowska-GrobelnaBeata NiedzielaŻanetta Gruszczyńska-OgonowskaMagdalena ZabelMarcin BorchardtKarol DondaWojciech KowalskiWojciech Rogowski

Inspicjent: Hanna Student

Scenografia: Grupa Mixer

Muzyka: Maciej Osada-Sobczyński

Kostiumy: Grupa Mixer

Multimedia i wizualizacje: Mikołaj Ludwik Szymkowiak, kolektyw .wju Grzegorz Leszczyński z wykorzystaniem animacji Arkadiusza Zuba i Macieja Rudzina

Plastyka ruchu: Arkadiusz Buszko

Like Fake. Historia, której nie było

Kluczem do zrozumienia sztuki Tomasza Ogonowskiego „Like Fake. Historia, której nie było” w reżyserii Arkadiusza Buszko jest zdanie wypowiadane przez jednego z bohaterów: „Nic nie jest takie, jakim się wydaje”. Przewrotna i osadzona w „sieciowej” współczesności opowieść o ponadczasowej wartości ludzkich uczuć rozgrywa się w świecie dzisiejszych nastolatków. W świecie, w którym królują: wszechobecny internetowy cynizm i zdziczenie obyczajów. Autorzy stawiają podstawowe pytanie: co w życiu jest naprawdę ważne? Czy blichtr, poklask i pieniądze czy też bliskość innego człowieka, szacunek i wyrozumiałość? Niejednoznaczne odpowiedzi mogą być zaskakujące, zarówno dla bohaterów sztuki, jak i dla widzów.
Ogromnym atutem spektaklu jest jego strona wizualno–muzyczna. Za wizualizacje odpowiada Mikołaj Ludwik Szymkowiak, artysta rozpoznawalny i doceniany w całej Polsce, a wyjątkowe i niecodzienne: scenografię i kostiumy przygotowała poznańska Grupa Mixer. Z kolei autorem muzyki jest wybitnie utalentowany koszaliński kompozytor Maciej Osada – Sobczyński.

Spektakl przeznaczony dla widzów od lat 12.

Szczegóły

Data:
20 listopada 2019 (środa)
Czas:
09:00
Koszt:
10zł
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Teatr
Teatralna, 1
Grudziądz, 86-300 Polska
Telefon:
56 46 234 76
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 45 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

KOMUNIKAT

W związku z przedłużonym zakazem działalności instytucji kulturalnych Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu odwołuje imprezy zaplanowane na najbliższe tygodnie. Nasza instytucja zamknięta będzie do odwołania.

 Czytaj więcej