Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Stand-up: Cezary Jurkiewicz ODWOŁANY

22 października 2021 (piątek) godz. 19:30

| 35zł
ODWOŁANY!

Z przyczyn niezależnych od Organizatora, jesteśmy zmuszeni do odwołania dzisiejszego Stand-upu. Niestety nie możemy również przenieść jego daty, dlatego prosimy o zwrot biletów do naszych Kas. Jeżeli chodzi o serwis KupBilecik.pl, tam zwrot zostanie dokonany automatycznie. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy na kolejne spotkanie już w listopadzie. 

Zapraszamy na kolejne spotkanie ze stand-upem w Klubie Akcent w Grudziądzu. Cezary Jurkiewicz Warszawski komik i jeden z założycieli Stand-up Polska. Zajmuje się Stand-upem od 2008 roku. Występował w Comedy Central, HBO i na TVNowskich rostach, w których również był scenarzystą. Autor specjali komediowych „Opcja jest tego typu” oraz „Nadwiślański Świt”, które można znaleźć na YT. Jego komedia pozostaje pod dużym wpływem amerykańskiego stand-upu i szkoły komediopisarstwa Second City, do której uczęszczał. „Krótkie Spięcie” „Ten kto stanie się bestią wyzbywa się ciężaru bycia człowiekiem” –
dr Gonzo. Wściekłość, furia, wkurw, złość, gniew, szewska pasja, histeria albo po prostu egzystencja przykleja się do mojego umysłu niczym mucha do smarowidła. Ciężko znaleźć wewnętrzne zen szczególnie wtedy kiedy łyżka po jogurcie upadnie Ci na ziemię. Jeśli żyjemy w symulacji, to typ, który gra moją postacią uderzył za mocno w klawiaturę i kilka klawiszy wypadło. Nie jest łatwo być maszyną z mięsa szczególnie jak jesteś świadomy jej terminu ważności.

Szczegóły

Data:
22 października 2021 (piątek)
Czas:
19:30
Koszt:
35zł
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl