Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sylwester na Marinie

31 grudnia 2017 (niedziela) godz. 22:00 - 1 stycznia 2018 (poniedziałek) godz. 01:00

| wstęp wolny
Beznazwy-4-page-001 (2)

Sylwester w plenerzedj1 — kopia (Medium) (2)
wystąpią: zespół muzyczny Coversi oraz DJ DM

Program zabawy sylwestrowej:
22.00 DJ DM
23.20- Zespół COVERSI
00.00 Pokaz sztucznych ogni
00.10- 00:30 Zespół COVERSI
00.30- 01.00 DJ DM

 

Coversi new ok1 (Medium) (2)Coversi to zespół ze Śląska, który połączył 6 pasjonatów muzyki lat 70, 80 i 90. Członkowie zespołu to dwie charyzmatyczne wokalistki oraz muzycy, którzy mają bogate doświadczenie zarówno estradowe jak i studyjne (m.in. Janusz Golec). Muzycy występowali m.in. w takich programach jak Hit Generator, X-Factor czy Telewizyjna 1. W 2014 roku wygrali Ogólnopolski Festiwal Zespołów Coverowych. Mają na swoim koncie wiele koncertów zarówno w Polsce jak i Szwajcarii, Niemczech czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Supportowali takie gwiazdy jak: Piasek, Ira, Wilki, Budka Suflera, Zbigniew Wodecki, Monika Brodka, Piersi, Pectus, Golec Orkiestra czy Zenek Martyniuk.

Grupa Coversi posiada w swoim dorobku artystycznym również utwory autorskie, jednak podstawą ich działalności jest wykonywanie największych przebojów polskich oraz zagranicznych gwiazd, wśród których są m.in. Tina Turner, Lady Pank, Budka Suflera, Ricchie Poveri, Toto Cutugno, Piersi, Dire Straits, Michael Jackson, Abba czy Maanam.

DJ DM to mieszkaniec Grudziądza, który pasjonuje się muzyką od najmłodszych lat. Jego przygoda z konsoletą zaczęła się w wieku 13 lat w klubie Skala. DJ gra na bardzo różnych imprezach tematycznych, puszczając muzykę od lat 80′ do współczesnych. Właśnie w takich klimatach ma zamiar rozkręcić grudziądzką publiczność do czerwoności w noc sylwestrową na Marinie.

Uwaga!

Wstęp na teren Mariny jest bezpłatny, a uczestnicy wpuszczani będą tylko głównym wejściem od ul. Wiślanej (od strony Mostu). Ze względów organizacyjnych oraz w celu zachowania bezpieczeństwa kładka pieszo-rowerowa od ul. Portowej będzie zamknięta. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie organizacji imprez masowych obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia na teren imprezy: alkoholu, materiałów pirotechnicznych (fajerwerki) oraz przedmiotów niebezpiecznych. Informujemy również, iż na terenie obiektu będzie możliwość zakupienia gorących napojów oraz grzanego, niskoprocentowego piwa.

W związku z organizowaną imprezą noworoczną 31 grudnia 2017 r. w porcie Schulza uruchomione zostaną dodatkowe autobusy umożliwiające powrót z imprezy. Autobusy podstawione zostaną na ulicę Portową – odjazd autobusów zaplanowano na godzinę 1:15. Na wyświetlaczach autobusów znajdować się będą nazwy krańcówek do których dany pojazd będzie dojeżdżał. Autobusy będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach znajdujących się na trasie przejazdu:

  • w kierunku osiedla Lotnisko (do przystanku Polskich Skrzydeł): Portowa, Marcinkowskiego, Włodka, Hallera, Nauczycielska, Ikara, Polskich Skrzydeł;
  • w kierunku osiedla Mniszek przez Strzemięcin, Rządz (do pętli Mniszek): Portowa, Marcinkowskiego, Chełmińska, Bydgoska, Kalinkowa, Korczaka, Konstytucji 3 Maja, Sobieskiego, Konstytucji 3 Maja, Południowa, Szosa Toruńska, Droga Kaszubska, Droga Kujawska.

Ponadto o godzinie 1:15 z przystanków Chełmińska / Włodka w kierunku osiedla Rządz i osiedla Tarpno odjadą tramwaje.

Przejazd powyższymi autobusami i tramwajami bezpłatny.

 

 

 

Szczegóły

Start:
31 grudnia 2017 (niedziela) godz. 22:00
Koniec:
1 stycznia godz. 01:00
Koszt:
wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Marina
ul. Portowa
Grudziądz,
Strona internetowa:
www.marina.grudziadz.pl

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 69 68 901
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl