Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sylwester w plenerze

31 grudnia 2018 (poniedziałek) godz. 22:00 - 1 stycznia 2019 (wtorek) godz. 01:00

| wstęp wolny
Zdjecie3 (2)

The Chance

Grupa istnieje od lutego 2012 r. Nazwa zespołu wzięła się stąd, że dziewczyny dostały SZANSĘ w programie, którą postanowiły wykorzystać. The Chance powstało w trakcie jednego z etapów kwalifikacyjnych do II edycji programu X Factor. Agnieszka Latusek, Magda Adamiak i Monika Marcol, na etapie wyłaniania 40 najlepszych wykonawców, dostały od jurorów propozycję stworzenia trio, które następnie wystąpiło w dalszych eliminacjach. Udział w programie zakończył się dla The Chance późno – wokalistki dotarły do ścisłego finału, zajmując ostatecznie III miejsce.

Od tego czasu występują jako trio i sukcesywnie rozwijają swoją karierę.

Wystąpiły w programie TVP1 „Jaka to melodia” oraz podczas Sylwestra z TVP Katowice. Artystki poprowadziły Koncert Super Jedynek w Opolu wraz z Kasią Moś (2015 r.). Mają na swoim koncie  liczne występy w programie „Dzień Dobry TVN” oraz udział w koncercie „Talent czy Factor” emitowanym na żywo przy okazji uroczystego otwarcia Areny Lublin. Ponadto prezentowały się w „Petersburskim Music Show”.

Podczas wydawania pierwszego singla The Chance współpracowało z Darkiem Janusem i Agnieszką Holm, którzy są autorami„Myśli pieść”. Kolejne, „Otul mnie” i „Chillout”, napisał dla zespołu Mateusz Krautwurst.

Autorskie piosenki w karierze grupy są zasługą Madzi, która napisała utwory „Mantra” i „Poza kontrolą”. W 2015 roku The Chance zaprezentowały (także autorstwa Madzi) pastorałkę „Właśnie w ten dzień”. Natomiast w 2017 Dziewczyny wydały kolejny autorski singiel „Bliżej”. Jest to klimatyczna ballada o przyjaźni.

Zdjecie2 (2)

Na swoim koncie zespół ma dwukrotny występ na scenie w Opolu w ramach Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej, między innymi w roli współprowadzących koncert After Party, gdzie zaśpiewały największe przeboje polskiej muzyki z lat 80-tych i 90-tych.

The Chance cały czas koncertuje w Polsce oraz za granicą, jednocześnie intensywnie pracując nad autorskim materiałem. Dziewczyny nie stronią też od nietypowych zadań muzycznych – m.in. współpracują z firmą ubezpieczeniową Link 4, uczestnicząc wokalnie i wizualnie w ich reklamach. Nie boją się nowych wyzwań, stąd też w tym roku zasiadały w jury nowego programu telewizyjnego „Śpiewajmy razem – All together now”.

Zdjecie1 (2)

W związku z organizowaną imprezą sylwestrowo – noworoczną 1 stycznia 2019 r. w porcie Schulza, podstawione zostaną dodatkowe autobusy umożliwiające powrót z imprezy. Autobusy oczekiwać będą w ulicy Portowej – odjazd autobusów zaplanowano na godzinę 1:15. Na wyświetlaczach autobusów znajdować się będą nazwy krańcówek do których dany pojazd będzie dojeżdżał. Autobusy będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach znajdujących się na trasie przejazdu:

  • w kierunku osiedla Lotnisko (do przystanku Polskich Skrzydeł): Portowa, Marcinkowskiego, Włodka, Hallera, Nauczycielska, Ikara, Polskich Skrzydeł;
  • w kierunku osiedla Mniszek przez Strzemięcin, Rządz (do pętli Mniszek): Portowa, Marcinkowskiego, Chełmińska, Bydgoska, Kalinkowa, Korczaka, Konstytucji 3 Maja, Sobieskiego, Konstytucji 3 Maja, Południowa, Szosa Toruńska, Droga Kaszubska, Droga Kujawska.

Przejazd powyższymi autobusami bezpłatny.

Szczegóły

Start:
31 grudnia 2018 (poniedziałek) godz. 22:00
Koniec:
1 stycznia 2019 (wtorek) godz. 01:00
Koszt:
wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Marina
ul. Portowa
Grudziądz,
Strona internetowa:
www.marina.grudziadz.pl

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl