Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SYLWESTROWE ITALO DISCO – NICOLA PALLADINI z Zespołem oraz DJ 100BBE

31 grudnia 2023 (niedziela) godz. 21:00

| wstęp wolny
sylwester_fb

Nowy Rok zbliża się do nas wielkimi krokami, więc kilka informacji organizacyjnych dotyczących miejskiego Sylwestra na Marinie. Wejście na imprezę od godziny 20.45 tylko od bramy głównej.

Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych obowiązuje zakaz wnoszenia na teren wydarzenia alkoholu i materiałów pirotechnicznych. Wraz z Wydziałem Komunikacji Miejskiej zapraszamy Was do skorzystania przy dotarciu na Marinę i powrotach do domu z komunikacji miejskiej, MZK przygotowało specjalne dodatkowe kursy autobusów.

Dojazd do Mariny:
– godz. 20.00 – odjazd autobusu z Pętli Mniszek do wjazdu CH Alfa (ul. Portowa) po trasie: Mniszek – Rządz – Strzemięcin – Hallera – Włodka, do wjazdu na parking CH Alfa.
– godz. 20.20 – odjazd z Pętli Poniatowskiego do wjazdu CH Alfa (ul. Portowa) po trasie: Królewska – Włodka – Chełmińska – Gdyńska – Portowa – wjazd na parking CH Alfa

Powrót z Mariny:
– godz. 00.45 – odjazd z parkingu CH Alfa (ul. Portowa) w kierunku Poniatowskiego
– godz. 01.15 (dwa autobusy) – odjazd z parkingu CH Alfa w kierunku osiedla Lotnisko, Mniszek po trasie: Włodka – Polskich Skrzydeł – Nauczycielska – Bydgoska – Korczaka – Magazynowa – Szosa Toruńska – Mniszek.


Miejska impreza sylwestrowa na grudziądzkiej Marinie pulsować będzie w rytmie ITALO DISCO! Zabrzmią najpopularniejsze włoskie przeboje lat osiemdziesiątych w wykonaniu wokalisty i aktora Nicola Palladini. Tu warto dodać, że artysta gościł już dwukrotnie w grudziądzkim Klubie Akcent ze spektaklami muzycznymi „Ciao Ciao Bambina” i „d:Amore”. Talentem wokalnym i aktorskim zachwycił grudziądzką publiczność, bo kto nie kocha włoskich przebojów :)

Gdyby jednak w ten sylwestrowy wieczór okazało się, że publiczność ma też ochotę na bardziej współczesne przeboje, to oczywiście tych także nie zabraknie. Zapewni je niepowtarzany, jedyny w swoim rodzaju DJ’a 100BBE, który jest gwarancją dobrej zabawy dla każdego!

O północy zapraszamy na zjawiskowy pokaz laserowy.

Nicola Palladini z zespołem
Projekt „La Dolce Vita” to najsłynniejsze włoskie piosenki w autorskiej interpretacji musicalowego aktora z Rzymu, z towarzyszeniem zespołu muzycznego, jak również podróż przez historię włoskiej piosenki i utwory dobrze znane polskiemu odbiorcy.

W ciągu trzech godzin usłyszą Państwo szlagiery:
”Tu vuo fa l’americano”, ”L’Italiano”, „Azzurro”, „Marina”, ”O’sole mio”, ”Love in Portofino”, ”Volare”, „Mamma Maria”, „Baila Morena”, „Mambo Italiano”,”Quando, quando quando”, „Buonasera Signorina”, „Arrivederci Roma”, „Se bastasse una canzone”, „Tornero’’, „Parole Parole”, „Come Prima” ” czy ”Nie płacz kiedy odjadę”.
Projekt „La Dolce Vita” jest kompilacją utworów użytych z powodzeniem w cieszących się ogromną popularnością spektaklach „Ciao Ciao Bambina”, „Italo Disco” i „d:Amore”.

01

NiCoLa PaLLaDiNi (włoski aktor musicalowy)
CABARET – KISS ME, KATE – JESUS CHRIST SUPERSTAR
Po ukończeniu w 2005 roku Akademii Musicalowej Musical Theatre Academy w Rzymie, studiował metody aktorskie Strasberg/Stanislavskji w Konstant Lee Studio u wykładowcy Ilza Prestinari z Actor Studio. Rozpoczął swoją teatralną karierę w musicalu „The Rocky Horror Show” w roli Riff Raff, a następnie brał udział w licznych musicalach we Włoszech: „Welcome to the Machine” The Pink Floyd Rock Show w roli  producenta Franka, „Alicja w Krainie Czarów” jako Szalony Kapelusznik, „Across the Universe”, „Marcelino, chleb i wino”,”Grease” oraz w roli Apostoła w światowej premierze w Sali Audiencyjnej Pawła VI w Watykanie muzycznego spektaklu „Maria z Nazaretu”.

W 2011 roku zadebiutował na polskiej scenie teatralnej główną rolą Mistrza Ceremonii w musicalu „CABARET”, w reżyserii Andrzeja Marii Marczewskiego, w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku. Rok później w Teatrze Muzycznym w Poznaniu wystąpił w musicalu „Kiss Me, Kate”, również kreując głównego bohatera- Fred’a Grahama/Petruchio.

W 2013 roku w Nicola Palladini można było zobaczyć w roli Saszy, w inscenizacji ”Skrzypka na dachu” w Teatrze Powszechnym im. J. Kochanowskiego w Radomiu, a także jako Heroda w „Betlejem Polskiego” Lucjana Rydla na deskach Teatru Małego w Tychach.
W tym samym 2013 roku z ogromnym powodzeniem – ponad 180 spektakli od dnia premiery-wykreował postać Marino Mariniego w spektaklu muzycznym „Ciao Ciao Bambina”.

Od 4 października 2014 roku można go oglądać w Teatrze Muzycznym w Łodzi w podwójnej roli Judasza i Heroda w inscenizacji słynnego musicalu „Jesus Christ Superstar”.

Pracował także nad musicalową wersją Snu Nocy Letniej Szekspira, gdzie wcielił się w role Oberona i Tezeusza.

21 listopada 2015 odbyła się premiera spektaklu „d:Amore” w jego reżyserii i z nim w roli głównej.

11

 

Szczegóły

Data:
31 grudnia 2023 (niedziela)
Czas:
21:00
Koszt:
wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Marina
ul. Portowa
Grudziądz,
Strona internetowa:
www.marina.grudziadz.pl

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
oliwia@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl