Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

„Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta” – spektakl komediowy

10 lutego 2018 (sobota) godz. 19:00
65zł do 85 zł (w zależności od rzędu)

“Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta” – to zimowa, świąteczna opowieść o dziewczynie, która prowadzi pensjonat w górach. Nowa autostrada niestety minęła pensjonat i nikt już do niego nie zagląda, pensjonat bankrutuje. W dodatku Basia jest w ciąży. Spodziewane dziecko jest owocem jednej upojnej nocy, a ojciec dziecka nieznany. Śnieżyca, zasypane drogi, Basi kończą się zapasy żywności. Jest wieczór wigilijny. I właśnie w ten wieczór, do pensjonatu, nieoczekiwanie trafia trzech podejrzanych mężczyzn. W radio, co chwila, podawane są komunikaty o trzech poszukiwanych przestępcach, Basia ma więc prawo myśleć, że to właśnie oni. Rozpoczyna się rozgrywka, rusza spirala wzajemnych podejrzeń i oskarżeń. Mimo to, wszyscy starają się uroczyście i godnie spędzić wigilijny wieczór. I dopiero przy ubieraniu choinki i wigilijnej kolacji każdy z mężczyzn odkrywa swe prawdziwe oblicze i powody przybycia do pensjonatu Basi.

Obsada: Lech Dyblik/Krzysztof Kiersznowski, Sławomir Pacek, Mikołaj Roznerski, Klaudia Kuchtyk

Reżyseria: Marek Rębacz
Produkcja: Marek Rębacz

 

Szczegóły

  • Data: 10 lutego 2018 (sobota)
  • Czas:
    19:00
  • Koszt: 65zł do 85 zł (w zależności od rzędu)
  • Wydarzenie kategoria:

Miejsce

  • Klub Akcent
  • ul. Wybickiego 38
  • Telefon 56 46 210 24

Organizator