
Groźni gangsterzy, piękne kobiety i atmosfera rodem z klasyki światowego kryminału. Wszystko to w filmie, jakiego w Polsce jeszcze nie było. „Miasto” to długo wyczekiwany debiut fabularny Marcina Sautera – Artysty Roku według plebiscytu Gazety Wyborczej – twórcy, który w świecie filmowym zasłynął nagradzanymi produkcjami dokumentalnymi, wyróżnionymi m.in. na Festiwalu Camerimage oraz na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Amsterdamie.
10 zł (normalny), 8 zł (ulgowy)