Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Big Cyc – koncert

2 lutego godz. 19:30

| 35zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu)
Big Cyc 30 lat - pocztówka 10x15cm FRONT RAMKA (Medium) (2)

Fani Big Cyca mogą zacierać ręce. Z okazji 30. rocznicy powstania, BIG CYC wyruszy w trasę koncertową. Zaczynającą w styczniu. Trasa klubowa rusza 19 stycznia.

BIG CYC to legendarna formacja cyrkowo-rockowa, która wielokrotnie stawała się obiektem medialnych sensacji. Kariera grupy zaczęła się w poprzedniej epoce, w czasach w których brakowało wszystkiego, od jedzenia i picia, po paszporty i walutę.

Big Cyc wstrzelił się znakomicie w swój czas, bo połączył melodyjny punk z ironią i kąśliwym humorem Pomarańczowej Alternatywy. Do dziś, muzycy grający 30 lat w tym samym składzie, tworzą jedną z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych formacji rockowych na polskim rynku muzycznym.

Autorzy wielu nieśmiertelnych  przebojów („Berlin Zachodni”, „Makumba”, „Rudy się żeni”) i niezapomnianych płyt („Z partyjnym pozdrowieniem „, „Wojna plemników”, „Moherowe berety”) od lat walczą z paranoją codzienności w uszczypliwy sposób komentując zastaną rzeczywistość.

Grupa ujawniła, że oprócz znanych hitów w programie koncertów, pojawią się dawno nie wykonywane piosenki z początku działalności oraz numery z ostatniej płyty „Czarne słońce narodu”.

Ten koncert będzie połączeniem trzęsienia ziemi z serią bolesnych elektrowstrząsów, po których poczujecie się jak nowonarodzeni. Big Cyc zagra kipiący energią, wybuchowy materiał dla fanów od lat 5 do 105.

Big Cyc to rockowa lekcja historii w pigułce!

MATKI CHOWAJCIE SWOJE CÓRKI , CÓRKI CHOWAJCIE SWOJE MATKI NADCIĄGA BIG CYC!

 

Zagrają w składzie :

Dżej Dżej – bass wokal

Dżery – bęben

Piękny Roman – gitara

Skiba – atrakcja wieczoru

oraz

Gadak – klawisze

Maras – gitara

 

Szczegóły

Data:
2 lutego
Czas:
19:30
Koszt:
35zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu)
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 69 68 901
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl