Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bluesqua – koncert charytatywny na rzecz Stowarzyszenia „Zatrzymaj się…”

16 listopada 2019 (sobota) godz. 18:00

| wstęp
koncert charytatywny Bluesqua (2)

Zapraszamy na tradycyjny jesienny koncert z zespołem Bluesqua…w tym roku nieco zmieniła się formuła. Będzie to „zwyczajny” koncert na który zamiast biletów obowiązują wolne datki, a całkowity dochód zostanie przeznaczony na działalność stowarzyszenia „Zatrzymaj się…”.

Stowarzyszenie zajmuje się wsparciem opieki paliatywnej w naszym mieście,poprzez zakup sprzętu medycznego potrzebnego chorym w domu. Za kwotę zebraną podczas ubiegłorocznego koncertu udało się zakupić kolejny koncentrator tlenu, który obecnie jest użytkowany przez pacjentów Hospicjum Domowego. Poza wsparciem rzeczowym, stowarzyszenie od kilku lat organizuje piknik nad jeziorem Rudnik (dzięki uprzejmości pana Klucznika właściciela plaży Delfin) dla pacjentów Hospicjum oraz ich rodzin, aby dać choć chwilę wytchnienia w tym trudnym dla wszystkich okresie życia. Serdecznie zapraszamy do posłuchania dobrej muzyki, na chwilę relaksu i zadumy…oraz oczywiście wsparcie stowarzyszenia.

 

 

Szczegóły

Data:
16 listopada 2019 (sobota)
Czas:
18:00
Koszt:
wstęp
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

KOMUNIKAT

W związku z przedłużonym zakazem działalności instytucji kulturalnych Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu odwołuje imprezy zaplanowane na najbliższe tygodnie. Nasza instytucja zamknięta będzie do odwołania.

 Czytaj więcej