Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„Głowa do GÓRy” – koncert pamięci Roberta Rezmera

30 listopada 2021 (wtorek) godz. 18:00

Głowa do GÓRy

Kochał sport, historię i góry… Ale swoje serce bezgranicznie oddał dwóm najważniejszym Kobietom swojego życia – Danucie i Dominice. I to właśnie dla Nich zdecydowaliśmy się na zmianę formuły koncertu, który odbędzie się 30. listopada w grudziądzkim Teatrze.

Kiedy dotarła do nas informacja o śmierci Roberta Rezmera – ukochanego męża i taty, wspaniałego przyjaciela i nauczyciela pełnego pasji – potrzebowaliśmy chwili żeby się przysłowiowo pozbierać. Jednak nie moglibyśmy postąpić inaczej. Koncertem „Głowa do GÓRY” chcemy spełnić ostatnią wolę Roberta.

„Proszę wspierajcie moje Kochane dziewczyny, kiedy mnie zabraknie”…

Te właśnie słowa i rozmowa z bliskimi Roberta utwierdziły nas w przekonaniu, że to jedyna dobra decyzja. Dziękujemy też przyjaciołom Roberta za deklaracje wsparcia tej inicjatywy i pomocy przy jej organizacji.

Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka datków, z których całkowity dochód, zgodnie z ostatnią wolą Roberta, będzie przekazany Jego rodzinie.

„Proszę zapamiętajcie mnie jako wesołego chłopaka…”

Tak właśnie Cię zapamiętamy… jako wesołego i dobrego człowieka. I dlatego ten wtorkowy wieczór spędzimy wspólnie wspominając wspólne, wspaniałe chwile.

Podczas tego wieczoru wystąpi nasz teatralny kolega Zbigniew Kulwicki, a w programie zaplanowano m.in. piosenki z repertuaru Elvisa Presley’a, Franka Sinatry czy Leonarda Cohena.

Zabrzmią m.in. „Dance me to the end of love”, „Hallelujah, „Always on my mind”, „Can’t help falling in love”, „Perfect day” „My way”. Zaplanowano także kompozycje musicalowe m.in. „Master of the house”, „Stars”, „The impossible dream”, „On the street where you live”.

Szczegóły

Data:
30 listopada 2021 (wtorek)
Czas:
18:00
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Teatr
Teatralna, 1
Grudziądz, 86-300 Polska
Telefon:
56 46 234 76
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl