Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert dla Piotra – „Wieczór z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego” i innych

18 października 2019 (piątek) godz. 19:00

| 30zł (cegiełka)
PLAKAT-PIOTR-DRUK-1

Dokładnie dwa lata temu, dzięki pomocy widzów Centrum Kultury Teatr uczestniczących w koncercie bluesowym, udało się zebrać sporą sumę pieniędzy, która przeznaczona została na leczenie naszego kolegi Piotra Sawistowskiego. Ten zastrzyk finansowy pozwolił Piotrowi skorzystać z kosztownych zabiegów i w znaczący sposób pomóc zahamować rozwój choroby.

Dziś po raz kolejny zapraszamy Państwa na koncert, gdzie obok „dobrej” muzyki dziać się będzie „dobro” pomagania.
Piotr zmaga się z rzadką odmianą choroby (zespół nakładania twardziny układowej i zapalenia wielomięśniowego), która obok leczenia konwencjonalnego, wymaga kosztownych zabiegów mających zatrzymać jej rozwój. On sam nigdy o pomoc nie prosi, zawsze z boku, za obiektywem kamery, czy aparatu współtworzy Magazyn Qltura. Bez jego talentu i umiejętności niektóre programy pewnie by nie powstały lub nie miałyby takiego kształtu. Twórczy, pracowity, z pasją …. zawsze pomocny.

 

Codzienność biegnie w zawrotnym tempie Piotr nie narzeka, pracuje i żyje nie poddając się chorobie. Chorobie, która jednak nadal jest i codzienności nie ułatwia. Jedyne co dziś możemy zrobić to dać konkretną pomoc, ale bez Państwa nic się nie uda… zatem zapraszamy.

Wieczór z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego

Proponujemy Państwu sentymentalną podróż muzyczną, gdzie wysłuchamy największych utworów z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Mamy nadzieję, że jak wielu, „lubicie wracać” do „Centrum Kultury Teatr” w Grudziądzu i jak zawsze nie zawiedziecie nas swoją obecnością.

TRIBUTE TO._. Z. Wodecki GRUPOWA FOTA (2)

Na scenie zaprezentuje się zespół młodych bydgoskich muzyków, którego liderem jest Dawid Okoński – wokalista, saksofonista i autor tekstów, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Chełmnie w klasie saksofonu oraz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na Wydziale Edukacji Muzycznej. Wraz z nim na scenie pojawi się zespół świetnych muzyków:  Katarzyna Gościk – saksofon altowy, Bartosz Hoppe – instrumenty klawiszowe, Piotr Klimek – bas, Michał Maćkiewicz – gitara elektryczna, Adrian Trepka – perkusja oraz Arkadiusz Pepliński – realizacja i oświetlenie oraz współpraca muzyczna.  Muzycy aktywnie uczestniczą działają w środowisku, występując w m.in.:  Filharmonii Pomorskiej, Filharmonii Bałtyckiej i Studiu Nagraniowym i Koncertowym Polskiego Radia w Warszawie.

Serdecznie Zapraszamy

Szczegóły

Data:
18 października 2019 (piątek)
Czas:
19:00
Koszt:
30zł (cegiełka)
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Teatr
Teatralna, 1
Grudziądz, 86-300 Polska
Telefon:
56 46 234 76
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl