Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Maleo reggae rockers – koncert

27 października godz. 19:00

| 29 zł - 39 zł
Zdjecie_Zespol_2 (Medium) (2)

20 lat MALEO REGGAE ROCKERS

Specjalny koncert z okazji XX-lecia MALEO REGGAE ROCKERS z największymi przebojami zespołu. Przez 20 lat zespół wydał 15 płyt, gościł na największych festiwalach w Polsce i na świecie grając grubo ponad 1000 koncertów.

Liderem grupy jest Dariusz Malejonek, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych polskich muzyków, niezwykle barwna i pozytywna postać polskiej kultury, a także działacz społeczny, wolontariusz i ambasador licznych akcji niosących pomoc potrzebującym. Przez ponad 30 lat koncertował i współpracował z licznymi artystami. Członek legendarnych zespołów Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm 2,3, Arka Noego. Urodzony buntownik o niepodrabialnej charyzmie i zawsze na przekór systemowi. Od dziecka szukał wolności i znajdował ją w muzyce poprzez różnogatunkowe brzmienia. Wielokrotnie doceniany za zasługi na rzecz rozwoju kultury i pielęgnowanie pamięci o najnowszej historii Polski.

Zdjecie_Zespol_1 (Medium) (2)

Maleo Reggae Rockers to jeden z najpopularniejszych i najbardziej aktywnych zespołów reggae w Polsce z ikoną polskiego reggae Darkiem Malejonkiem na czele. MRR jest w świetnej formie od lat, czego dowodem są regularnie wydawane płyty cieszące się dużym powodzeniem i zbierające świetne recenzje. W kategorii płyta roku nominacje otrzymały „Rzeka Dzieciństwa” i „Wake Up” do nagrody „Fryderyki” oraz „Addis Abeba” do nagrody „Superjedynki”. Zespół regularnie koncertuje od początku swojego istnienia mając na koncie już grubo ponad 1000 koncertów i występy na największych festiwalach w Polsce i na Świecie. Koncerty MRR to czas wyjątkowo gorący, wypełniony pozytywnymi emocjami oraz przesłaniem pokoju, wzajemnej miłości i szacunku.

Zdjecie_Zespol_3 (Medium) (2)

Dyskografia zespołu:

6 płyt studyjnych: Za-Zu-Zi – Reggamova – Addis Abeba – Rzeka Dzieciństwa – Revolution – Wake Up

3 płyty koncertowe: Maleo Reggae Rockers & Michael Black Live 2002 – Maleo Reggae Rockers z Przystanku Woodstock 2003 DVD – Maleo Reggae Rockers & Goście z Przystanku Woodstock 2010

6 płyt projektów tematycznych z udziałem innych artystów

Łącznie 15 krążków z gościnnym udziałem wielu wspaniałych Artystów!

 

 

Szczegóły

Data:
27 października
Czas:
19:00
Koszt:
29 zł - 39 zł
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 69 68 901
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl