Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Stand-up

10 maja 2019 (piątek) godz. 19:30

| 25zł (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu występu)

Wystąpią: Tomasz Kołecki i Kamil Ozimiński

wieczór poprowadzi Tomasz Kwiatkowski

Kołecki 1Tomek Kołecki – ciągle dzierżący tytuł najmłodszego, profesjonalnie działającego komika w Polsce. Zwany również Najmłodszym Człowiekiem na Świecie, co mnie osobiście bawi setnie i nigdy nie przestanie. O Tomku, gdy szykowałem materiały na organizowane przez siebie imprezy, zawsze pisałem i nadal tak uważam, że bardzo skutecznie łączy naszą melancholię na temat młodości ze swoim, tą młodością, rozczarowaniem. Skutecznie wytyka absurdy z jakimi przychodzi się mierzyć młodym ludziom, których edukacja w najmniejszym stopniu nie przygotowuje na samodzielne życie poza domem.

Sam Tomek jest dość charakterystycznym przedstawicielem swojego pokolenia – idzie przez życie przebojem, raczej bez lęku, przekonany mocno o tym, że jest dla niego miejsce wśród gwiazd. Wszyscy inni zdają się mu zaś wierzyć, bo ciężko się oprzeć jego scenicznej charyzmie. Nie chcę powiedzieć, że porywa za sobą tłumy, ale na pewno wszyscy czekamy na to, żeby zobaczyć co z tego wszystkiego wyniknie.

Kamil OzimińskiKamil Ozimiński – założyciel i aktywny występujący Stand-up Łódź. Na scenie od 2012 roku. Bez większych tudzież jakichkolwiek sukcesów. Mocno specyficzny zawodnik, którego występy również wpadają w tę kategorię. Nie ma dla niego tematu, z którego nie można żartować, dlatego należy przygotować się na wszystko i na nic.

Szczegóły

Data:
10 maja 2019 (piątek)
Czas:
19:30
Koszt:
25zł (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu występu)
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl