Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Stand up – wieczór komediowy (dla widzów dorosłych)

11 maja 2018 (piątek) godz. 19:30

| 20zł (przedsprzedaż), 25 zł ( w dniu imprezy)

 

Kutek Michał 1 (2)Michał Kutek – z wykształcenia prawnik, od trzech lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę w nim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem, podoba mu się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej. Zajął 3 miejsce na 4 edycji Antrakt Stand-up festiwal.

 

 

 

 

 

 

Leja Michał 2 (2)Michał Leja – stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”. Szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Do Grudziądza przyjedzie z najnowszym programem „Wszystko pod kontrolną”.

 

 

Poczęty-Błażewicz 2 (2)Jakub Poczęty-Błażewicz – jeden z „największych” komików na Polskiej scenie (głównie ciałem). Fizyczną niedoskonałość traktuje jako broń, która dostała mu się od samego Kriszny. Czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć.

 

Szczegóły

Data:
11 maja 2018 (piątek)
Czas:
19:30
Koszt:
20zł (przedsprzedaż), 25 zł ( w dniu imprezy)

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 69 68 901
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl