Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Otwarcie wystawy dyplomantów Liceum Plastycznego

10 maja 2018 (czwartek) godz. 17:00

| wstęp wolny

Dyplom to ukoronowanie czteroletniej nauki posługiwania się kreską i kolorem w pracach o różnej tematyce. Umiejętności rozwinięte przez uczniów są niezbędne w dalszym kształceniu na kierunkach artystycznych. W ocenie nauczycieli jednak, najważniejszą umiejętnością jaką uzyskali ci młodzi ludzie jest kreatywne myślenie, które przydaje się we wszystkich dziedzinach życia.

Marcelina Podziawo kalendarz (Medium) (2)

Patryk Zgubiński fotografia sportowa (Medium) (2)

Wystawa prac dyplomowych uczniów grudziądzkiego Liceum Plastycznego to zwieńczenie czteroletniej pracy młodych ludzi tworzących pod okiem swoich opiekunów. Tegoroczna wystawa poszerzona została o nową specjalność – fotografię artystyczną. Wśród prac zobaczymy: kalendarze, plakaty filmowe i społeczne, projekty postaci do gier, identyfikacje firm, projekty kart do gry, zdjęcia sportowe, projekty aplikacji mobilnej oraz grafikę warsztatową –  linoryt.

Nicol Wirwicka postacie do gry (Medium) (2)

Opiekę artystyczną nad dyplomantami sprawowały Wioletta Dolewska, Beata Garrett i Małgorzata Mikołajko. Wystawę będzie można obejrzeć od 10 do 20 maja w galerii Akcent. Zapraszamy serdecznie.

plakat oliwia (Medium) (2)

 

Oliwia Pokora kalendarz (Medium) (2)

Szczegóły

Data:
10 maja 2018 (czwartek)
Czas:
17:00
Koszt:
wstęp wolny

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 69 68 901
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl