Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

„Wybiegać marzenia” – dokument biograficzny o Bronisławie Malinowskim premierowy pokaz w Grudziądzu

26 września godz. 18:00

| wstęp wolny

UWAGA!

NA PROŚBĘ ORGANIZATORÓW ZMIANIE ULEGA GODZINA PREMIERY FILMU „WYBIEGAĆ MARZENIA”. ZAPRASZAMY O GODZ. 18:00.

Decyzją Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego rok 2021 został w naszym regionie ogłoszony Rokiem Bronisława Malinowskiego. Z tej okazji w grudziądzkim Teatrze odbędzie się premiera filmu biograficznego „Wybiegać marzenia” poświęconego temu wybitnemu sportowcowi. Złotego medalistę wspominają brat Robert Malinowski i trener Ryszard Szczepański, a fenomen sportowy „Bronka” starają się opisać Łukasz Panfil autor książki biograficznej „Przeszkodowiec” oraz trener mentalny Marcin Zygmunt.

„Wybiegać marzenia” to nie tylko wspomnienie sukcesów sportowych Bronisława Malinowskiego, ale przede wszystkim chęć pokazania człowieka niezwykle pracowitego, o dużym harcie ducha, który z pokorą i wielką mądrością dążył do wyznaczonego celu, czyli olimpijskiego złota.

Rok Bronisława Malinowskiego został ogłoszony w związku z przypadającą w 2021 r. 70. rocznicą jego urodzin, 40. rocznicą śmierci oraz w 45. rocznicę zdobycia pierwszego medalu olimpijskiego.

Mecenasem filmu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie, a projekt współfinansowano z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

pobrane

Szczegóły

Data:
26 września
Czas:
18:00
Koszt:
wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Teatr
Teatralna, 1
Grudziądz, 86-300 Polska
Telefon:
56 46 234 76
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 46 234 76
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl

KOMUNIKAT

UWAGA!

NA PROŚBĘ ORGANIZATORÓW ZMIANIE ULEGA GODZINA PREMIERY FILMU „WYBIEGAĆ MARZENIA”. ZAPRASZAMY 26.09.2021 R. O GODZ. 18:00.

pobrane

 Czytaj dalej