Ładowanie Wydarzenia

« Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ryszard Rynkowski – recital

27 stycznia godz. 17:00

| BILETY WYPRZEDANE
RYSZARD RYNKOWSKI Foto Hanna Prus (2)

Ryszard Rynkowski – znakomity głos, jeden z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce, kompozytor i pianista, obdarzony znakomitym, mocnym głosem. Dzięki takim przebojom jak „Dziewczyny lubią brąz”, „Życie jest nowelą”, „Wypijmy za błędy”, czy „Szczęśliwej drogi już czas” jego kolejne albumy w ekspresowym tempie pokrywają się złotem i platyną. Wielokrotny laureat opolskich festiwali, zdobywca Superjedynek, odznaczony Orderem Uśmiechu przez najbardziej szczerą publiczność czyli dzieci. Nawet sam Joe Cocker, do którego jest z resztą często porównywany, nie mógł sobie odmówić wspólnego z nim występu. Po prostu „Ten typ tak ma”, że od kilku dekad nie traci na popularności.

Od 1987 roku występuje jako solista. Jest laureatem m.in. I nagrody na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej Opole, I nagrody w konkursie kompozytorskim zorganizowanym przez Hiszpański Czerwony Krzyż , Grand Prix na festiwalu w Cesme (Turcja) za wykonanie własnej piosenki Szczęśliwej drogi, już czas.

Płyty Ryszarda Rynkowskiego wielokrotnie były nagradzane i doceniane przez publiczność. Kolekcja – „Inny nie będę” oraz „Dary losu” osiągnęły status podwójnej platynowej płyty.

Szczegóły

Data:
27 stycznia
Czas:
17:00
Koszt:
BILETY WYPRZEDANE
Wydarzenie Kategoria:

Miejsce

Klub Akcent
ul. Wybickiego 38
Telefon:
56 46 210 24

Organizator

CK Teatr w Grudziądzu
Telefon:
56 69 68 901
Email:
ewelina@teatr.grudziadz.pl
Strona internetowa:
www.teatr.grudziadz.pl